O mnie

O mnie:

Ewelina Pacocha,

Warszawa


Sport od zawsze był i jest moją największą pasją - tak samo pod względem praktycznym jak i teoretycznym. Będąc przedszkolakiem nauczyłam się pływać, następnie poszłam do szkoły podstawowej i gimnazjum o profilu sportowym, gdzie grałam w piłkę ręczną...żeby później przerzucić się na taekwon-do itf, które trenowałam przez 7 lat. Interesują mnie zagadnienia związane z treningiem funkcjonalnym i siłowym, w zimę jeżdżę na snowboardzie. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne warszawskiego AWF, instruktorką piłki ręcznej i pływania.

Wierzę, że zamiłowaniem do aktywności fizycznej można zarazić każdego. Wszystko jest kwestią odnalezienia odpowiedniej dyscypliny sportu. Uważam, że poprzez ćwiczenia, trening i próbowanie różnorodnych form ruchu kształtujemy swoje postawy i system wartości, nabywamy doświadczenia, poszukujemy pasji, talentu i je pielęgnujemy. 

Oprócz tego interesuję się  tzw. szeroko pojętym fit stylem życia m.in. zdrowym sposobem odżywiania i motywacją. Uwielbiam podróżować i czytać o wyprawach innych. Jestem fanką zwierzaków, nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Uwielbiam Przystanek Woodstock i namawiam każdego, żeby kiedyś przyjechał na ten najpiękniejszy festiwal na świecie. :)

Jesteś zainteresowany treningiem personalnym ze mną lub poradą dietetyka?

Zapraszam tutaj.1 komentarz:

  1. imponujące :) zazdroszczę pobytu w Portugalii :) mnie się marzy na studiach wyjechać do USA :) bardzo fajny blog! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń