O mnie

O mnie:

Ewelina Pacocha

trenerka, nauczycielka, blogerka


Sport od zawsze był i jest moją największą pasją - tak samo pod względem praktycznym jak i teoretycznym. Będąc przedszkolakiem nauczyłam się pływać, następnie poszłam do szkoły podstawowej i gimnazjum o profilu sportowym, gdzie grałam w piłkę ręczną...żeby później przerzucić się na taekwon-do itf, które trenowałam do studiów. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne warszawskiego AWF, trenerką personalną, masażystką, instruktorką pływania, sportów walki i samoobrony, oraz piłki ręcznej.

Wierzę, że zamiłowaniem do aktywności fizycznej można zarazić każdego. Wszystko jest kwestią odnalezienia odpowiedniej dyscypliny sportu. Uważam, że poprzez ćwiczenia, trening i próbowanie różnorodnych form ruchu kształtujemy swoje postawy i system wartości, nabywamy doświadczenia, poszukujemy pasji, rozwijamy talenty.Zawodowo prowadzę zajęcia ruchowe w przedszkolach, gimnastykę z elementami sportów walki dla dzieci w warszawskich siłowniach, oraz treningi personalne dla dorosłych. Uczę również pływać.

Oprócz tego interesuję się  tzw. szeroko pojętym fit stylem życia m.in. zdrowym sposobem odżywiania i motywacją. Uwielbiam podróżować, chociaż ciężko znaleźć mi na to czas. Kocham zwierzęta, nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Uwielbiam Przystanek Woodstock i namawiam każdego, żeby kiedyś przyjechał na ten najpiękniejszy festiwal na świecie. :)

Jesteś zainteresowany treningiem personalnym ze mną lub poradą dietetyka?

Zapraszam tutaj.

Interesują Cię zajęcia sportowe i animacje czasu wolnego dla dzieci? A może chcesz podszkolić swoje umiejętności pływackie?

Więcej informacji o mojej działalności znajdziesz tu.

1 komentarz:

  1. imponujące :) zazdroszczę pobytu w Portugalii :) mnie się marzy na studiach wyjechać do USA :) bardzo fajny blog! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń