poniedziałek, 26 listopada 2018

Ponadczasowe prezenty

   Mikołajki i Święta Bożego tuż tuż. Podczas minionego Black Weekendu niektórzy zapewne upolowali już cześć upominków pod choinkę. Niestety ja się do nich nie zaliczam. Nienawidzę tłumów, walki przy sklepowych pułkach, kolejek i „iluzji”, że udało mi się znaleźć coś w okazyjnej cenie ( co często jest nieprawdą).
Sama wolę robić zakupy internetowo. Przede wszystkim oszczędzam czas, mogę porównać ceny produktów na kilku stronach www i spokojnie zastanowić się czy prezent będzie odpowiedni dla danej osoby. Poniżej kilka pomysłów na upominki, które możecie kupić drogą internetową.


Biżuteria dedykowana Naszyjnik z grawerem  to ponadczasowy prezent, który nadaje się idealnie dla bliskiej osoby. Może nam służyć wiele lat na przeróżne okazje ( a nawet na codzień) i przypomina ukochaną osobę. Naszyjniki z grawerem w okazyjnej cenie znajdziecie m.in. tutaj.Plakat na ścianę 

 
Uważam, że to idealny podarunek dla osoby, która jest w trakcie urządzania wnętrz. Sama bym się super ucieszyła gdybym dostała plakat od www.mysiogonek.pl lub www.panlis.pl. 


www.panlis.pl


Książka, płyta, film na dvd

 
   Coś co nigdy się nie znudzi. Na rynku mamy ich multum, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla najbliższych. Osobiście polecam bonito.pl i nie jest to żadna reklama. Po pierwsze mają bardzo konkurencyjne ceny, a po drugie ogromny asortyment.


Karta podarunkowa

  Rzecz, która ucieszy każdego, a szczególnie osobę, która nie lubi niespodzianek. Może być karta do sklepu odzieżowego, do drogerii itp.  Wtedy nie ryzykujemy, że prezent się nie spodoba.

  Z moich propozycji to tyle. A Wy co byście polecili antytalentom w dziedzinie kupowania podarunków? Jestem bardzo ciekawa!

3 komentarze: