wtorek, 4 września 2018

Urządzanie wnętrz: dekoracja ścian - inspiracje.

   Niespełna cztery miesiące temu, pisząc wpis o przeprowadzkach , chwaliłam Wam się swoim  pierwszym mieszkaniem.  Jak możecie zauważyć na zdjęciach zamieszczonych w powyższym poście, stan kawalerki był tragiczny. Trzeba było wymieniać elektrykę, hydraulikę, podłogi, powyburzać futryny. Już nie wspominam o malowaniu ścian i białym montażu. O zakupach w sklepach budowlanych, fachowcach, pracach remontowych itp. mogłabym pisać bez końca. Uwierzcie, odliczałam dni do końca remontu, a na myśl o to, że miałabym przeżywać to jeszcze raz, robi mi się słabo. Naprawdę, opóźnienia prac to nie jest najgorsze co może się przytrafić. Dla przykładu: pewien sklep nie wysłał mi frontu od mebli kuchennych ( mimo, że był opłacony) po czym odrzucił moją reklamację, jedna ekipa od montażu wystawiła mnie bez żadnej informacji, a inna schrzaniła robotę do kwadratu. Do dziś szafka pod zlewozmywakiem jest do połowy odsłonięta, a to powoduje, że większość moich wnętrzarskich fotek kuchni nadal nie nadaje się do publikacji na instagrama. ;) Życie to nie bajka. 

Po lewej stronie mieszkanie tuż po zakupie. Po prawej stronie po remoncie, przed przeprowadzką.


   Na szczęście najgorsze za mną. Teraz mogę skupić się na bardziej szczegółowej dekoracji pomieszczeń, co jest zdecydowanie przyjemniejsze. Poszukiwanie własnego stylu w urządzaniu wnętrz jest super! Przeglądanie inspiracji, wybieranie dodatków, a nawet odnawianie starych mebli to ostatnio moje ulubione zajęcie.
  Mieszkanie nie jest duże ( ma tylko 34m kw.), za to super ustawne i dość wysokie. W nim miszmasz mebli : część odziedziczyłam po dziadkach, niektóre są z ikei i innych sieciówek, a jeszcze inne to prezenty od przyjaciół i mojego chłopaka.
 Kiedyś na pewno napiszę o tym więcej, ale dziś chciałabym skupić się na ścianach. Cały czas zastanawiam się jak je ozdobić - minimalistyczna biel bez żadnych dodatków nie jest w moim stylu. Internet kipi od pomysłów i naprawdę trudno się zdecydować. Może i Wy jesteście w trakcie urządzania swojego wnętrza, dlatego podrzucam Wam kilka inspiracji. 

Cała ściana w fotografiach

apetycznewnetrze.pl
dobrzemieszkaj.pl
juzjawasurzadze.pl
na-tapecie.com

Dekoracyjne panele 3d

 

  Dekoracyjne panele 3d to dość nowoczesne, niekonwencjonalne rozwiązanie. Sama uwielbiam industrialne wnętrza i na pewno gdybym posiadała trochę większą przestrzeń zdecydowałabym się na płyty z betonu architektonicznego. Wchodząc na stronę firmy VHCT możecie obejrzeć wiele wzorów wspomnianych ścian. Dekoracja nadaje się zarówno do salonu jak i kuchni. Mi najbardziej podobają się te poniższe: 

Fototapeta

 

domstyle.pl

urzadzamy.pl

studiodruku.com.pl
myloview.pl
Która opcja najbardziej Wam się podoba i co byście wybrali na ściane urządzając Wasze wnętrze?

20 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dużo fajnych inspiracji. Z pewnością wybiorę coś dla siebie.
  Dzięki za wpis!

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo fajne pomysły - akurat my jesteśmy już po remoncie, ale na przyszłośc warto zapamiętać :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Udało się Ci się wszystko naprawdę dobrze opisać

  OdpowiedzUsuń
 19. Стоит не забывать, что закрытый метод перевода платежных средств не даст полновесной защиты операции. Ни для кого не секрет, что в сети интернет присутствует целый ряд ресурсов где можно зачисления денежек скрытно. Любой пользователь, направляя личные средства на анонимный виртуальный кошелек, не может затем подтвердить правоту своих действий. Весь перечень скрытых систем транзакций можно разыскать в маркетплейсе узнать больше.

  OdpowiedzUsuń
 20. Новейший портал HydraRU – это анонимные покупки и актуальная стоимость. Подобрать необходимую продукцию по крайне положительной ставке покупатель сумеет именно на виртуальной платформе HydraRU. Система аутентификации не станет обязывать юзера написать индивидуальные данные. В большинстве операций, контракты при наличии гаранта проходят очень оперативно, клиенту понадобится только подъехать в точку раздачи и получить свою покупку. Приобретение по максимально актуальным ценам на https://hydra.tor.com/ – это существенная экономия денег.

  OdpowiedzUsuń